O kempuFlorbalový kemp je 6-ti denní kemp pro kluky i holky od 5 let. První ročník proběhl v roce 2015. Na Florbalovém kempu se děti potkají se zkušenými trenéry. Ti jsou vybráni velmi pečlivě. Vaše děti budou vedeni trenéry, kteří jsou odborně vzdělání a s platnou trenérskou licencí.

Náš kemp probíhá v jižní části Oderských vrchů ve městě Odry. Tréninky probíhají ve zdejší městské sportovní hale, tělocvičně základní školy a ve venkovním areálu. Spíme na postelích v sousedícím internátě a stravujeme se ve školní jídelně.

Náš kemp je zábava, která všem účastníkům přinese radost a spoustu nových dovedností a vědomostí. Na našem kempu hráči zlepší především svoje herní myšlení a technickou dovednost, kterou uplatní v zápasech. Naučí se pracovat se svým středem těla a během probíhajících besed také například vhodně regenerovat.
V horkém počasí využíváme zdejšího rekonstruovaného koupaliště, které se nachází na okraji města směrem od Hranic a Nového Jičína. Cestou navštěvujeme místní čerstvě revitalizovaný zámecký park, kde hráči mohou nabrat ztracené síly.

Hlavním partnerem je